Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Imperia Online – Klasyczna średniowieczna gra strategiczna czasu rzeczywistego.

Gra Imperia Online jest darmową grą strategiczną MMO, osadzoną we wczesnych surowych średniowiecznych czasach, gdzie ludzie nie znali jeszcze prochu i broni palnej, a wszelkie konflikty załatwia się przy pomocy broni białej, jazdy konnej i maszyn oblężniczych. Gar swoją premierę miała w 2005 roku i od tego czasu nieustannie się rozwija przyciągając coraz większą ilość fanów gier strategicznych.


W Imperia Online jest w polskiej wersji językowej i można w nią zagrać na przeglądarce internetowej, bez konieczności instalacji, wystarczy dostęp do internetu.

Darmowa gra strategiczna MMOŚwiat gry wrzuca gracza w realia średniowiecznego „Imperium” gdzie staje twarzą w twarz z codziennymi problemami zwykłych mieszkańców oraz odwiecznymi dylematami królów. Rozpoczynając rozgrywkę stajemy się właścicielami niewielkiej osady z kilkoma mieszkańcami którzy odpowiednio pokierowani pomogą nam w rozbudowie miasta, lecz przed tym każdy nowy gracz staje przed wyborem, i musi podjąć decyzje do jakiej rasy chce należeć i jaki styl rozgrywki mu bardziej odpowiada. Do wyboru są dwie rasy:

IMPERIANIE: rasa defensywna, aspekty ekonomiczne biorą górę nad militarnymi. Czas wydobycia surowców, ilość punktów żywotności poszczególnych budynków czy umiejętności obronne stoją na wyższym poziomie. Wzrost liczebności populacji jest teoretycznie nieograniczony i zależy jedynie od ilości wybudowanych domostw.

NOMADZI: rasa ofensywna, siła armii jej mobilność jest znacznie większa w porównaniu do Imperian, Wzrost liczebności populacji jest szybszy, lecz ich limit jest z góry określony. Płody rolne są o 30% mniej efektywne, poznawanie i odkrywanie nowych technologii wymaga więcej czasu. Jedną z większych zalet tej rasy jest krótszy czas rekrutacji wojsk, a koszary są w stanie pomieścić o 100% więcej żołnierzy w porwaniu do pierwszej rasy.


Darmowa gra strategiczna czasu rzeczywistegoPrzeogromny kontynent tej darmowej gry MMO jest w stanie pomieścić ponad 40 000 mieszkańców, Imperia Online gromadzi zasoby naturalne (drewno, kamień, żelazo, diamenty oraz złoto), które są podstawowym materiałem do rozbudowy własnego Imperium, oraz stają się waluta którą można handlować z innymi graczami.
więc jak nie trudno się domyśleć nie trudno tutaj o konflikt czy nieodpartą chęć podbicia i zagarnięcia wrogiego miasta. Każdy gracz w
Nie zabraknie również rozwiązań pokojowych potocznie zwanych dyplomacją. Za pomocą czatu gracze mogą porozumiewać się między sobą i decydować o dalszych losach swoich ziem.

Oprawa graficzna oraz dźwiękowa bardzo dobrze odzwierciedla średniowieczne czasy i pozwala się wczuć w klimat. Dobrana kolorystyka nie bije po oczach, odcienie i barwy są odpowiednio dobrane co sprawia, że wszystko wygląda realistycznie, a ścieżka dźwiękowa podkreśla tajemnicze i surowe czasy.

darmowe gry mmoW Imperia Online prędzej czy później przyjdzie nam stanąć do zbrojnej walki (niezależnie do tego do jakiej frakcji postanowiliśmy się przyłączyć) więc od samego początku gry należy zadbać o dobrze wytrenowane wojsko i solidne mury. Tylko one są w stanie zapewnić nam bezpieczeństwo i dadzą czas na spojony rozwój osady. Jednak gdy już dojdzie do potyczki, poza przygotowaniem militarnym trzeba wykazać się zmysłem taktycznym i znajomością mechaniki bitwy.

Imperia Online była jedną z pierwszych gier które próbowały swoich sił jeśli chodzi o darmowe gry MMO na przeglądarkę i pomimo dużej konkurencji po której od tamtego czasu słuch zaginął, nadal cieszy się dobrą opinią, a autorzy nieustannie wprowadzają nowe zmiany mające na celu urozmaicić rozgrywkę. Jedną z takich aktualizacji jest wprowadzona na dniach animacja bitem, gdzie teraz każdy może zobaczyć w czasie rzeczywistym przebieg starcia i przeanalizować całą rozgrywkę. Do tego po zakończeniu bitwy gracze otrzymają solidna porcje informacji w postaci statystyk, które podsumują straty i zyski oraz pomogą w doborze odpowiedniej taktyki.
Kolejna nowością w IO mają być codzienne wyzwania wyskalowane odpowiednio do naszego aktualnego poziomu za wykonanie których otrzymamy dodatkowe nagrody.

Jak więc widać warto rzucić okiem na grę Imperia Online, ponieważ sam fakt, że gra utrzymuje się na rynku od 2005 roku i stale się rozwija przeciągając tysiące graczy, zapewniając im świetną zabawę nie może być przypadkiem!
 Zagraj w Imperia Online


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl