Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Elvenar PL – Ludzie kontra elfy w strategicznym MMO na przeglądarkę

Elvenar PL to piękna i tajemnicza darmowa gra MMO w której już na samym początku musimy się opowiedzieć po jednej ze stron konfliktu ludzi z elfami. Wcielając się w wybitnego stratega naszym celem jest rozbudowa niewielkiej osady, przy pomocy dostępnych surowców. Następnym krokiem jest eksploracja i podbój nowych terenów okalających nasze miasto w celu zdobycia nowych źródeł materiałów oraz potężnych reliktów. Przyjdzie się nam zmierzyć z potężnymi bestiami zamieszkującymi Elvenar oraz staniemy do walki z innymi graczami.


W zamierzchłych czasach tytułowy Elvenar był miejscem wielkiej wojny, która odcisnęła swoje piętno, wyludniając praktycznie każdy jej zakątek. Po wielu tysiącach lat ta fantastyczna kraina wraca do dawnej świetności, pełna bogactw naturalnych, tętniąca życiem, wkracza w nową erę pod panowaniem ludzi i elfów.

I tak też, każdy gracz rozpoczynając grę w Elvenar PL, staje przed wyborem jednej z ras:

Ludzie to ambitna i dumna rasa, która dzięki swej determinacji i wiedzy szybko rozwija się technologicznie. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, ich głównym atutem jest architektura oraz nowinki ze świata inżynierii. Mogą pochwalić się również doskonale wyszkolona armią w postaci barbarzyńskich toporników, kuszników czy paladynów.

Elfy : charakteryzują się własną kulturą i wyglądem, przywiązują bardzo dużo uwagi do stylu życia w zgodzie z otoczeniem. Wykorzystując magiczne zdolności, potrafią przejąc władze nad siłami natury, a nawet skłonić ją do pomocy w budownictwie czy wojsku. Od wieków znani są z niezwykłych umiejętności strzeleckich, w połączeniu z kontrolowaniem magicznych istot (golemów czy trentów) są poważnym przeciwnikiem dla rasy ludzi.


Elvenar PL - darmowe gry mmoElvenar PL - Zbuduj swoje miastodarmowe gry przeglądarkowe

Niezależnie czy w świecie Elvenar staniemy po stronie technologi (ludzi) czy natury (elfy), przyświecać nam będą podobne cele. Mowa o zabawie w stratega i architekta jednocześnie.
Początkowo rozgrywka nie wydaje się być skomplikowana, lecz z czasem zauważymy, że każdy z postawionych budynków musi być połączony droga z ratuszem czy domami mieszkalnym tak aby mieszkańcy naszej osady byli w stanie przemieszczać się i wytwarzać możliwie jak najszybciej przeróżne dobra.

 Zagraj w Elvenar!

W Elvenar PL dostępne są trzy podstawowe surowce w postaci złota, zasobów i diamentów. Każde z nich są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego miasta i można je zdobyć w procesie produkcji, wykonując zadania czy handlując z innymi graczami.

Elvenar - przeglądarkowa strategiaGdy już poznamy podstawowe mechanizmy rozbudowy infrastruktury (pomoże nam w tym krotki samouczek), a nasi mieszkańcy będą żyli w dostatku, warto zainteresować się rozbudową wioski. Każdy z budynków ma wiele etapów i możliwości ulepszenia pod względem wizualnym jak i ekonomicznym. Warto zastanowić się co będzie naszą mocna stroną i w co zainwestujemy pieniądze oraz materiały, aby powiększyć i wzmocnić królestwo.

Wysyłając zwiadowców dowiemy się kto zamieszkuje pobliskie tereny i jak pilnie są strzeżone, co pozwoli się nam odpowiednio przygotować się do starcia. W Elvenar  PL można rozegrać to na dwa sposoby, wojna lub traktat pokojowy.

Jeżeli chodzi o walkę to zarówno pojedynki gracz kontra gracz (PVP), czy walka z komputerowym przeciwnikiem odbywa się w systemie turowym (cios za cios) na polu przypominającym plastry miodu (podobny system wprowadzono w Might and Magic Heroes Online) Każda jednostka cechuje się unikalnymi zdolnościami i posiada mocne oraz słabe punkty. Nie trudno się domyśleć, że walki przy odrobinie zmysłu taktycznego mogą być naprawdę interesujące i wciągające. Wykorzystując strategię oraz ukształtowanie terenu można wygrać z góry przegraną partię.


Darmowe gry mmo w pzeglądarce zazwyczaj nie zachwycają oprawą wizualna oraz dźwiękową, ku naszemu zaskoczeniu w Elvenar PL jest inaczej! Od pierwszych minut towarzyszy nam tajemnicza i klimatyczna ścieżka dźwiękowa pozwalająca poczuć fantastyczny klimat świata tej malowniczej gry mmo. Kolorystyka i i cała otoczka związana z oprawą graficzną zaskakuje na każdym kroku. Nic tutaj nie zostawiono przypadkowi, Każdy element posiada własne animacje i sprawia wrażenie tętniącego życiem. Łącząc wyżej wspomnianą rozbudowaną strategiczna rozgrywkę studio InnoGames stanęło na wysokości zadania, dając nam porządną grę MMO na przeglądarkę pokroju Plemion 2 czy Froge of Empires, która zbiera najwyższe oceny od graczy z całego świata.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl