Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Gra Anno Online – gry przeglądarkowe MMO

Anno online to gra ekonomiczno – strategiczna w której głównym celem jest budowa i ciągłe udoskonalanie własnego królestwa za pomocą inteligentnego zarządzania oraz kolonizowania  nowych terenów. Gra Anno Online jest w pełni darmowa i nie wymaga instalacji żadnych plików (gra w przeglądarce internetowej). Za produkcję odpowiedzialne jest niemieckie studio Blue Byte, które wydało grę za pośrednictwem Ubisoft-u. Warto również dodać, że gra Anno Online jest pozbawiona elementów walki PvP.

darmowe gry strategiczne
Każdy gracz rozpoczyna swoją przygodę na jednej z wysp na której musi założyć swoje pierwsze miasto i zarządzać nim najlepiej jak to jest możliwe. Potrzeby mieszkańców są równie ważne jak rozwój architektoniczny i powiększanie ilości surowców. Czas rozgrywki to wczesne średniowiecze w którym człowiek uczy się przetrwania i stawia pierwsze kroki w dziedzinach architektury i ekonomi. 


Jeśli już uda nam się stworzyć własne miasto, a teren na którym je założyliśmy stanie się zbyt mały, surowce naturalne zaczną się wyczerpywać można skorzystać z budowy stoczni i wysyłając w świat statki zwiadowcze poszukać nowych terenów, które czekają na odkrycie i wykorzystanie ich potencjału. Maksymalnie jeden gracz może zasiedlić dziewięć wysp. Każdą z nich charakteryzuje inne ukształtowanie terenu i złoża naturalne.

Dbanie o warunki oraz jakość życia naszych poddanych to klucz do sukcesu. Zadowoleni mieszkańcy którzy nie znają uczucia głodu będą prężnie i wydajnie pracować przyczyniając się do właściwego i szybkiego rozwoju. Rozgrywka przypomina inne gry z serii Anno, które są dostępne w wersjach na klasyczne PC. Każdy kto kiedyś miał okazję zagrać w ten tytuł na pewno sobie poradzi z wersja internetową. A dla tych którzy po raz pierwszy spotykają się z tą produkcją, autorzy przygotowali przejrzysty samouczek który wprowadzi każdego beż żadnych komplikacji czy niedociągnięć. Oczywiście gra jest dostępna w polskiej wersji językowej.

gry strategiczne online plBudowa i architektura to niezwykle rozbudowany system w grze Anno Online. Do dyspozycji gracza oddano ponad 120 rodzajów budynków, a każdy z nich ma własne niepowtarzalne zastosowanie i wartość. Na jednej wyspie można wybudować nawet do 800 budynków, jak zapewniają twórcy. Liczba ta stale się powiększa ponieważ na bieżąco wprowadzane są aktualizacje w celu poprawienia jakości oraz udoskonalenia rozgrywki. 

Handel również jest istotną cechą. Aby nasze miasto i jego poddani mogli się rozwijać niezbędne są wymiany pomiędzy graczami w celach uzupełnienia niedostatków. Często zdarza się tak że akurat brakuje nam drzewa do budowli, lecz mamy pod dostatkiem kamień lub inne szlachetne minerały. Wystarczy wymienić się towarami lub sprzedać je za złoto i w ten sposób zapobiec przerwaniu płynności w produkcji.
Poza wymianą towarami z innymi graczami będziemy mogli stworzyć sojusz i wspólnie rozwijać państwo pomagając sobie wzajemnie. Powiedzenie w "grupie siła" świetnie oddaje możliwości sojuszu dostępne w grze. Przykładem mogą być legendarne budowle jak katedry czy monumenty, które można wznieść jedynie przy współpracy z innymi graczami.

Intencją twórców gry Anno Online jest dobra wspólna zabawa z innymi graczami, która ma łączyć a nie dzielić. Dlatego nie znajdziemy tutaj klasycznej rozgrywki PvP. Gra jest wolna od przemocy i  walki. W ten sposób zafundowali nam bezstresową grę strategiczną z naciskiem na ekonomię i rozwój w miłej atmosferze.

Gra została udostępniona dla wszystkich w maju 2013 roku i od tego czasu jej popularność nadal rośnie, stała się poważnym konkurentem dla takich produkcji jak gra Settlers Online czy Stronghold Kingdoms A to świadczy o niej jak najlepiej ponieważ wyżej wymienione tytuły są dla wielu prekursorami strategi online w przeglądarce internetowej. Zagraj w Anno Online PL

Autor: Arkadiusz Żurawski, dnia: 29.08.2014 roku 

1 komentarze:

AdminVenzer pisze...

Jedna z gier w której zdecydowanie spędziłem najwięcej czasu, polecam każdemu kto lubi budować i rozwijać swoje królestwo

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl