Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

wtorek, 27 października 2015

Home » , , » Elvenar – Zbuduj swoje miasto, Graj za darmo online

Elvenar – Zbuduj swoje miasto, Graj za darmo online

http://www.kopalniammo.pl/p/elvenar-pl-ludzie-kontra-elfy-w.html
Elvenar to darmowa gra internetowa (w przeglądarce) w które stajemy po stronie elfów lub ludzi walczących między sobą w strategicznej rozgrywce. Zadaniem gracza jest rozbudowa i ulepszanie wioski przekształcając ją z czasem w wielkie królestwo pełne bogactw i silnego wojska. Historia świata owiana jest tajemnicą i wiadomo jedynie że niegdyś w tej ...
        Więcej info     |     Zagraj teraz          

 ... tajemniczej bajkowej krainie panowała wojna która spowodowała wielkie straty i nieszczęścia. Po wielu latach Elvenar naradza się na nowo i w ostatecznym wyścigu o władzę wyłoniły się dwie rasy, które poszukują teraz prawie zapomnianych reliktów, które znacznie wpływają na ich rozwój kulturowy i technologiczny.

W tej darmowej grze przeglądarkowej nie zabraknie również elementów społecznościowych w postaci wojen, sojuszy czy handlu z innymi graczami. Szeroki wachlarz możliwości rozbudowy, ulepszania oraz systemów produkcji w wiosce, turowy system walki PVP oraz PVE. Całość rozgrywki okraszona piękna oprawa wizualna oraz klimatyczna ścieżka dźwiękowa zapadającą w pamięć.

Elvenar cieszy się dużym zainteresowaniem i zrzesza graczy z całego świata i zbiera wysokie oceny. Grę stworzyło i wydało studio InnoGames w sierpniu 2015 roku.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl