Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

wtorek, 5 sierpnia 2014

Home » , , » StarTrek : Alien Domain - kosmiczne MMO

StarTrek : Alien Domain - kosmiczne MMO

http://www.kopalniammo.pl/p/blog-page_6.html
Star Trek: Alien Domain – Kosmiczna strategia MMO na przeglądarkę internetową stworzona przez studio Ngames. Jako członek jednej z dwóch galaktycznych federacji pod przywództwem Ludzi lub Klingonów badamy tajemnicze zakątki wszechświata, podbijając i kolonizując nowe planety pełne bogactw naturalnych gotowych ...
       Więcej info     |     Zagraj teraz          


...do wykorzystania na własne potrzeby. Wykorzystując flotę pojazdów kosmicznych staniesz do walki z wrogim imperium oraz bestiami zamieszkującymi odmęty kosmosu.
Każdy gracz który przyłączy się do galaktycznej wojny otrzyma na własność swoja prywatną planetę na której znajdzie schronienie i przygotuje się do kolejnych międzyplanetarnych starć.
Gra Star Trek: Alien Domain oferuje nam rozbudowany system modernizacji statków kosmicznych, pełną dynamiki, efektów i zwrotów akcji wojnę pomiędzy dwoma obozami walczącymi o planety, wpływy oraz bogactwa ukryte we wszechświecie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl