Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

piątek, 31 stycznia 2014

Home » , » Goalunited - Mendżer piłkarski na przeglądarkę!

Goalunited - Mendżer piłkarski na przeglądarkę!

http://www.kopalniammo.pl/p/blog-page_93.html
Goalunited to piłkarski menadżer online dostępny z poziomu przeglądarki internetowej. Ta darmowa gra MMO oferuje niezwykle rozbudowany system zarządzania własnym klubem czerpiąc garściami z historii i prawdziwego życia menadżerów piłkarskich. Zaczynając od szkolnego boiska pniemy się w rodzimych ligach trafiając do ekstraklasy ...
       Więcej info     |     Zagraj teraz          ...a następnie do prestiżowej ligi mistrzów w której to stawką jest puchar i tytuł najlepszej drużyny świata!
Interesujący jest fakt że gra nie skupia się jedynie na piłkarzach i taktyce na boisku, na naszej głowie jest całe zaplecze, treningowe, transfery, stadiony czy finanse, co wymusza na graczach zaplanowanie i dopasowanie się do obecnego stanu portfela klubu piłkarskiego.
Gra oparta jest na modelu free to play, nie wymaga pobierania żadnych plików, jedynym wymogiem jest połączenie internetowe.

Opis strona: Poprowadzić własna jedenastkę piłkarską i zagraj w finale Ligi Mistrzów! Zostań menażerem niewielkiego klubu i od zera pnij się po szczeblach piłkarskiej kariery pełnej emocji i wyzwań!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl