Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

niedziela, 18 marca 2018

Home » , , , , , » Vikings: War of Clans – Buduj, walcz i bogać się w darmowej grze strategicznej MMO

Vikings: War of Clans – Buduj, walcz i bogać się w darmowej grze strategicznej MMO

http://www.kopalniammo.pl/p/wikingowie-wojny-klanow.html
Vikings: War of Clans – Mobilna, wieloplatformowa darmowa strategia MMO dostępna zarówno na PC jak i na systemy Android czy iOS, Akcja gry osadzona jest w surowym klimacie średniowiecznego świata fantasy, pełnego nieodkrytych krain ze zróżnicowaną fauna i florą. Wszystko okraszone świetnie wykonaną szatą graficzną oraz podkładem ...
       Więcej info     |     Zagraj teraz          


...dźwiękowym. Rozgrywkę można podzielić na trzy zasadnicze punkty: rozbudowa wioski, zarządzanie wojskiem i zasobami zgromadzonymi w skarbcu oraz ulepszanie zdolności bojowych głównego dowódcy.
 Budując własną osadę, zdobywamy doświadczenie oraz złoża naturalne, które następnie można wykorzystać na pozyskanie nowych wojowników i zatrudnić ich do armii. Następnie siedząc bezpiecznie we własnej osadzie zarządzamy oddziałami i wysyłamy je na podbój interesujących nas miejsc (kopalnie,wioski innych graczy, czy opuszczone farmy).

Gra, poza standardowymi opcjami jak dla tego typu gier strategicznych, posiada jeszcze szeroki wachlarz możliwości zaczerpnięty z gatunku RPG. Wszystko to za sprawą wprowadzenia władcy (Jarla). Jest to najsilniejsza postać w całej osadzie, do której mamy całkowity dostęp (podgląd statystyk, zdobywanie doświadczenia czy wymienny ekwipunek).
Co najciekawsze, siła i zdolności bojowe naszego Jarla przekładają się na możliwości bojowe całej armii.

Za produkcję Vikings: War of Clans odpowiada studio Plarium (10 sierpnia 2015 roku) znane z takich tytułu jak Sparta war of Empires czy Stormafall: Rise of Balur. Jest to całkowicie darmowa gra MMO z opcją dobrowolnych mikropłatności. W wersji na urządzenia mobilne wymaga pobrania i instalacji.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl