Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

piątek, 23 stycznia 2015

Home » , » Dragon II - czas zapolować na smoki!

Dragon II - czas zapolować na smoki!

http://www.kopalniammo.pl/p/dragon-2-przegladarkowe-mmorpg-w.html
Dragon II - przegladarkowa gra MMORPG w której zostajemy przywódca drużyny polującej na przeróżne bestie, a głównym wrogiem są tytułowe smoki, które ponownie zapragnęły zaatakować ludzką rasę. Wcielając się w elitarnego wojownika (lub wojowniczkę) wyruszamy w niebezpieczną a zarazem niezwykle interesującą podróż i z pomocą... 
       Więcej info     |     Zagraj teraz          

...czterech towarzyszy niszczymy wszelkie plugawe istoty. System walki to klasyczna turowa rozgrywka  z elementami strategicznymi, okraszony ciekawymi i dynamicznymi animacjami.
Dragon II to darmowa gra MMO w której znajdziemy system craft-ingu (czyli tworzenia i ulepszania przedmiotów) wierzchowce, gildie, rozgrywkę PVE oraz PVP, codzienne wyzwania w postaci lochów czy potężnych bestii do pokonania.

Gra jest w pełni spolszczona i działa płynnie zarówno na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach przenośnych typu smartfon czy tablet (w przypadku tych drugich należy pobrać odpowiednią przeglądarkę np. "Puffin")

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl