Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

sobota, 7 października 2017

Home » , , , , » Crossout - darmowa gra postapokaliptyczna online

Crossout - darmowa gra postapokaliptyczna online

http://www.kopalniammo.pl/p/blog-page_7.html
Crossout to darmowa gra MMO osadzona w post apokaliptycznym świecie przyszłości. Zbierając pozostałości i odpady po zniszczonej cywilizacji budujemy własnoręcznie pojazdy i przemierzamy świat walcząc z innymi poszukiwaczami. Gra składa się z dwóch podstawowych elementów, budowanie pojazdów oraz walki ze sztuczną...
       Więcej info     |     Zagraj teraz          


...inteligencja oraz z innymi graczami. Jeśli chodzi o tworzenie pojazdów to jest to bezsprzecznie wielka zaleta tej darmowej gry online.
Setki jak nie tysiące elementów które można swobodnie łączyć i dopasowywać.Można w ten sposób tworzyć niepowtarzalne konstrukcje i testować je na polu bitwy.

 Walka podzielona jest na kilka trybów w których wyróżniamy klasyczne walki PVP okraszone zadaniami fabularnymi oraz PVE z botami (z komunterem) w których to drużyna składająca się z prawdziwych graczy stawia czoła wirtualnym przeciwnikom. Wszystkie wykonane zadania nagradzane są doświadczeniem oraz ekwipunkiem, który możemy wykorzystać do budowy naszego pojazdu lub połączyć w celu stworzenia nowych potężniejszych przedmiotów albo sprzedać je w domu aukcyjnym.
Pomimo braku Polskiej wersji językowej można spotkać spore grono rodaków co sprawia, że znalezienie klanu bądź sojuszników nie stwarza problemów nawet graczom nie znającym języka angielskiego.
Gra Crossout opiera się na systemie free to play. Wymaga instalacji na dysku oraz połączenia internetowego.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl