Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

sobota, 4 stycznia 2014

Home » , » Zew Smoka 2 - Gry przeglądarkowe mmorpg po polsku

Zew Smoka 2 - Gry przeglądarkowe mmorpg po polsku

http://www.kopalniammo.pl/p/blog-page_30.html
Zew Smoka 2 czyli Dragons Call 2 to kolejna część bardzo udanej browserówki, która przez wielu jest uważana za lepszą od poprzedniczek. Za grę odpowiada studio EverDream.  Gra wyróżnia się na tle innych tytułów przeglądarkowych. Wprowadzono nowy system kierowania postacią znany z gier telewizyjnych z lat 90-tych. Biegamy postacią od lewa do ...
       Więcej info     |     Zagraj teraz         


prawa ekranu i wypełniamy misje, rozmawiamy z NPC-tami, zabijamy potwory dopóki nie wyczyścimy całego ekranu i lecimy dalej.

Dodatkowe bonusy w postaci skrzyń czy złota co chwile wpadają w nasze ręce. Przedmioty, unikalne wyposażenie wszystko można znaleźć na drodze pełniej przeciwników. Ciekawe zwroty akcji, dialogi interakcja, sprawiają, że gra przyciąga uwagę.
Walka rozgrywana jest w trybie scenki, którą można oglądać, lecz bez możliwości ingerencji w poszczególne ruchy postaci. Wszystko zależy od wcześniejszego przygotowania się do bitwy. Rodzaj pancerza, broni czy rozwinięte umiejętności przesądzają o wyniku walki.
Ciekawa odmiana i zarazem propozycja nowej rozgrywki.  Gra jest całkowicie darmowa, dostępna na wszystkie przeglądarki internetowe.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl