Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

środa, 15 kwietnia 2015

Home » , , , » My Free Zoo - Symulator miejskiego parku zoologicznego

My Free Zoo - Symulator miejskiego parku zoologicznego

http://www.kopalniammo.pl/p/my-free-zoo.html
My Free Zoo: chyba każdy z nas lubi opiekować się zwierzętami i bawić się razem z nimi. Chciał bym wam zaprezentować grę w której wcielamy się  we właściciela ogrodu ze zwierzętami.
Jest to symulator  kierownika zoo. Przyjdzie nam od podstaw stworzyć i zorganizować zoo tak aby zabezpieczyć i zapewnić zwierzętom odpowiednie ...
       Więcej info     |     Zagraj teraz        

... miejsce oraz opiekę, zwiedzającym atrakcję i przy okazji nauczymy się podstaw ekonomi. Rozpoczynamy od przygotowania wybiegu dla naszych pupili by tuż potem umieścić w nich nasze zwierzęta. Pamiętajcie, że należy postępować zgodnie z realiami. Klatka dla ptaków jest za mała dla słonia i się w niej nie zmieści. Karmienie, opieka to wszystko będzie naszym codziennym obowiązkiem. Drugorzędnym celem jest zadowolenie odwiedzających nasze zoo (klientów) Możemy udostępnić im specjalne miejsca, wygody, sklepiki z pamiątkami a nawet toalety;)


Aby dopiąć wszystko na ostatni guzik trzeba zadbać o zieleń dookoła placówki, ławki pomniki fontanny, drzewka ozdobne są jak  najbardziej wskazane.  Żeby się nam nie nudziło autorzy gry My Free Zoo przygotowali szereg zadań do wykonania każdego dnia. Mają głównie na celu rozwijanie naszego zoo. Za każde poprawnie wykonane zadanie przewidziana jest wysoka nagroda.
Całość zamknięta w kolorowej dopracowanej oprawie graficznej z miłą dla ucha melodią w tle.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl