Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

środa, 3 września 2014

Home » , , » Star Wars the Old Republic czyli gra w Gwiezdne Wojny

Star Wars the Old Republic czyli gra w Gwiezdne Wojny

http://www.kopalniammo.pl/p/star-wars-old-republic-online.html
Star Wars: The Old Republic to gra w której odnajdą się miłośnicy Gwiezdnych Wojen, gier akcji oraz strzelanek, a mechanika rozgrywki jest typowa dla gatunku MMO. Gracz wpada do wielkiego wirtualnego świata (jakieś 3-4 tysiące lat przez wydarzeniami znanymi z popularnych filmów). Twórcy stawiają nacisk zarówno na graficzne aspekty...
       Więcej info     |     Zagraj teraz              

 ... jak i również na rozbudowane wątki zadań i historii świata. The Old Republic oferuje dwie główne frakcje, które toczą ze sobą nieustanny konflikt.

Każda  z nich cechuje się odmienna charakterystyką. Rycerze Jedi którzy reprezentują galaktyczną republikę oraz wyznawcy ciemnej strony mocy imperium Sithów.
W każdej frakcji spotykam kilka dostępnych i unikalnych klas, które znane są z rożnych umiejętności. Gracz ma przyjemność zwiedzenia i eksplorowania  tajemniczych planet i rozwijać przy tym własne umiejętności. System oferuje możliwość zaprzyjaźnienia się z innym NPC-tem i zabrania go na wyprawę (często spotykane w  zwykłych grach RPG, lecz nie w gatunku MMO).
Zadania w grze są rozbudowane i nie polegają na "przynieś, podaj ,pozamiataj"  Większość z questów można wykonać w pojedynkę, ale większą frajdę sprawia jednak gra z przyjaciółmi.


Wielkim plusem gry jest rozbudowany system PVE i PVP. Najlepiej odbierany przez graczy jest jednak tryb walk fabularnych, gdzie dwie przeciwne drużyny walczą o określone strategiczne cele.
Świat gry Star Wars: The Old Republic jest naprawdę duży i do zwiedzania mamy kilkanaście  planet. Każda z nich ma swoje przeznaczanie i klimat. Wszystko to zamknięte w naprawie dobrej oprawi dźwiękowej i graficznej.  Nowy silnik graficzny sprostał wymaganiom i pozwala na płynną rozgrywkę w wysokiej jakości.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl