Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

sobota, 19 kwietnia 2014

Home » , , » Stronghold Kingdoms PL - darmowe gry MMO

Stronghold Kingdoms PL - darmowe gry MMO

http://www.kopalniammo.pl/p/blog-page_13.html
Stronghold Kingdoms to gra MMO przez przegladarkę, która czerpie swoją historię ze znanej serii gier strategicznych Twierdza. Gra toczy się w czasach Średniowiecznej Europy. Jak na strategie przystało rozpoczynam przygodę praktycznie od zera, a naszym celem jest rozwój i powiększenie królestwa do takich rozmiarów które...
       Więcej info     |     Zagraj teraz          

 ... pozwolą na podbijanie coraz to większych terenów zamieszkałych przez inne państwa. Na początku wiedziemy łatwy i spokojne życie rozwijając wioskę, problem zaczyna się gdy zapasy surowców zaczynają się kończyć i musimy odkrywać coraz to dalsze tereny w celu ich eksploatacji.


Problem nie dotyczy tylko nas, lecz również wszystkich sąsiadów dookoła co rozpoczyna rywalizację i dobrą zabawę. Racjonalne i szybko podejmowane decyzje maja wpływ na to jaką pozycje osiągniemy w wirtualnym średniowiecznym świecie i czy zdobędziemy przewagę nad innymi.
Nasze królestwo może specjalizować się w rożnych dziedzinach. Każde z rozwiązań ma wady i zalety co wprowadza zbalansowana rozgrywkę.  Wymiany handlowe są ciekawym aspektem, ponieważ można je prowadzić z graczami z całego świata, ustalać konkurencyjne ceny wpływać na całą ekonomię państwa.
Pozycja w grze zależna jest od punktów honoru. Można je zyskać na wiele sposobów: dbając o potrzeby mieszkańców, wygrywanie walk czy zmniejszanie podatków. Każde z tych uczynków owocuje w dodatkowe punkty naszej rangi.

Łącznie w grze Stronghold Kingdoms przygotowano 22 poziomy (zaczynając od wieśniaka  kończąc na Księciu) a każdy poszczególny awans odblokowuje nowe możliwości rozwoju.
Interesujący jest nowy system statystyk, które pokazują wiele szczegółów, które mają miejsce (np. można sprawdzić który z poddanych w danym dniu upolował najwięcej zwierzyny czy która ze zbieraczek przyniosła najwięcej jagód).

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl