Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

niedziela, 2 lutego 2014

Home » , , » Tribal Wars, czyli nowe Plemiona 2

Tribal Wars, czyli nowe Plemiona 2

http://www.kopalniammo.pl/p/tribal-wars-2.html
Tribal Wars 2 : Strategia MMO, jest kontynuacją dobrze znanej pierwszej cześć pod nazwą Plemiona i jest zupełnie darmowa dla każdego. Akcja gry toczy się  w średniowiecznym świecie. Na początek zaczynamy jako zarządca nie wielkiej wioski  zamieszkałej przez kilku osadników. Celem gracza jest rozbudowanie jej do rozmiarów...
       Więcej info     |     Zagraj teraz          Tribal Wars 2 : Strategia MMO, jest kontynuacją dobrze znanej pierwszej cześć pod nazwą Plemiona i jest zupełnie darmowa dla każdego. Akcja gry toczy się w średniowiecznym świecie. Na początek zaczynamy jako zarządca nie wielkiej wioski  zamieszkałej przez kilku osadników. Celem gracza jest rozbudowanie jej do rozmiarów królestwa gotowego wygrywać największe bitwy. Nie jest to jednak łatwe zadanie i wymaga sporo zaangażowania oraz zmysłu taktycznego.
Niezbędne do tego są surowce naturalne które są dostępne do wydobycie na zamieszkałej ziemi lub można je pozyskać grabiąc inne królestwa.

Jak to w życiu bywa jeśli posiadasz coś cennego to znajdą się chętni którzy chcą Ci to odebrać. Nie inaczej jest w Tribal Wars 2. Za obronę oraz atak odpowiedzialne są odziały wojsk którymi można dowolnie zarządzać i wydawać im rozkazy.
Kluczem do sukcesu jest współpraca kilku królestw i dążenie do podboju średniowiecznego świata. Idąc za hasłem "w grupie siła" można wywalczyć znaczniej więcej niż w pojedynkę. Z  kim gracz się zaprzyjaźni, a z kim podpisze traktat wojenny zależy wyłącznie od niego.
Większość możliwych do wybudowania budowli jest doskonale znana graczom, którzy mieli przyjemność bawić się w Plemiona, lecz dodano kilka nowych możliwości jak szpital, karczma czy klasztor. Finalnie gracze mają do dyspozycji 17 budowli. Szeregi armii również zostały wzmocnione i składają się teraz z 13 jednostek. Liczby te nieustannie się zmieniają gdyż gra jest aktualizowana na bieżąco.

TW2 graficznie nie odbiega od innych produkcji na przeglądarkę, oprawa graficzna jest dobrze wykonana i cieszy oko. Nowy interfejs który jest chwalą sobie gracze wprowadził porządek i większe możliwości kontroli. Pozycja obowiązkowa dla miłośników gier strategicznych oraz  pierwszej części Plemion.

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl