Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

czwartek, 10 lipca 2014

Home » , , , » Zmierzch Bogów - gra przeglądarkowa MMORPG

Zmierzch Bogów - gra przeglądarkowa MMORPG

http://www.kopalniammo.pl/p/blog-page_36.html
Zmierzch Bogów – gra przeglądarkowa z gatunku MMORPG w Polskiej wersji językowej. Nastały ciężkie czasy dla ludzi i pradawnych bogów. Wyruszając w podróż po tajemniczej i barwnej kranie fantasy przyjdzie nam się zmierzyć z hordami niebezpiecznych stworów, a nawet z tytułowymi bogami, którzy stoją na skraju zagłady...
       Więcej info     |     Zagraj teraz          

 Uwikłani w starannie przygotowany spisek, jako gracz musimy stawić czoła niebezpieczeństwu i oczyścić własne imię. W grze do wyboru są trzy podstawowe klasy postaci: MAG, WOJOWNIK oraz ŁUCZNIK. Każda z nich charakteryzuje się odmiennym wyglądem, umiejętnościami oraz stylem walki.

Gra Zmierzch Bogów posiada rozbudowany system związany z modelem rozgrywki MMORPG opierającym się na tworzeniu, ulepszaniu i modyfikacji przedmiotów, wpływając nie tylko na wygląd, ale i również na zdolności bojowe.
Pod względem graficznym ta darmowa gra MMO została wykonana starannie z zachowaniem szczegółowy i detali. To samo można powiedzieć o ścieżce dźwiękowej, która wpasowuje się i oddaje klimat panujący w grze.

Zmierzch Bogów to stosunkowo nowa produkcja, pierwszy serwer i oficjalna premiera miała miejsce 6 września 2016 roku. Gra opiera się na standardowym modelu dobrowolnych mikropłatności (free to play).

 Zagraj w Zmierzch Bogów

1 komentarze:

Kri340 pisze...

całkiem ciekawa gierka

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl