Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

poniedziałek, 10 marca 2014

Home » , , » CosmoPulse 2.0 - Polska niezależna gra przeglądarkowa w kosmicznym uniwersum

CosmoPulse 2.0 - Polska niezależna gra przeglądarkowa w kosmicznym uniwersum

http://www.kopalniammo.pl/p/cosmopulse-kosmiczna-gra-strategiczna.html
CosmoPulse 2.0 – jest to darmowa gra przegladarkowa w kosmicznym uniwersum w której zostajemy zarządcą własnej planety (z czasem wielu planet) i eksplorujemy kosmos w poszukiwaniu wyzwań i bogactw naturalnych. Typowa rozgrywka „w starym stylu”oparta na tekście i zarządzaniu, więc nie uświadczymy tutaj dynamicznej akcji...
       Więcej info     |     Zagraj teraz          


... czy fajerwerków graficznych.  Prosty i uporządkowany system urozmaicony zdjęciami obrazującymi daną funkcję. Poza kolonizacją udostępniono graczom szeroki wachlarz możliwościowi rozbudowy, szkoleń, a nawet handlu który to napędza i reguluje ekonomię tej darmowej gry MMO.

CosmoPulse to Polska produkcja, która swoje pierwsze kroki na arenie MMO stawiała już w 2005 roku. Obecna wersja stawia na interakcję między graczami i zaciekłe konflikty między nimi. Pomimo prostoty, w grze znajdziemy wiele interesujących funkcji jak tworzenie własnej floty statków kosmicznych ( nie opierającej się na schemacie) czy rozwój technologi.
Gra opiera się na dobrowolnym modelu mikropłatności (free to play) i działa poprawnie zarówno na komputerach stacjonarnych jak i mobilnych (smartfony, tablety). Jedynym wymogiem jest połączanie internetowe i poświęcenie krótkiej chwili na założenie konta.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl