Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

sobota, 25 listopada 2017

Home » , , , , , » Obrońcy Galaktyki - Polska darmowa gra MMO w kosmicznym uniwersum

Obrońcy Galaktyki - Polska darmowa gra MMO w kosmicznym uniwersum

http://www.kopalniammo.pl/p/obroncy-galaktyki-mobilne-polskie-mmo-w.html
Obrońcy Galaktyki - Polska darmowa gra mobilna z elementami gatunku RPG w kosmicznym uniwersum. Lądujemy w odległej przyszłości jako poszukiwacz i eksplorator galaktyki. Nasze zadanie polega na walce z kosmicznymi piratami i potworami oraz zdobywaniu doświadczenia, które jest niezbędne do dalszego rozwoju głównego bohatera.
       Więcej info     |     Zagraj teraz          Każde kolejne zadanie wymaga progresu związanego z umiejętnościami oraz ekwipunkiem.
W grze Obrońcy Galaktyki dostępne są dwa zasadnicze tryby (PVE oraz PVP). Dostępne są również opcje społecznościowe takie jak ogólny czat czy możliwość łączenia się w gildie.

Gra jest najnowszym dzieckiem firmy Playlink SA która znana jest w środowisku graczy z takiego tytułu jak Łowcy Zombi: Apokalipsa, które cieszy się porą popularnością. Rozgrywka opiera się na modelu free to play z dobrowolnym systemem mikropłatności (które nie mają wpływu na balans).
Gra Obrońcy Galaktyki została stworzona z myślą o urządzeniach przenośnych (Android, iOS) jak i również działa płynnie na standardowych komputerach w oknie przeglądarki WWW.

 
Zagraj w grę Obrońcy Galaktyki!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl