Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

wtorek, 18 marca 2014

Home » , , » Settlers Online - gry w budowanie - gry MMO

Settlers Online - gry w budowanie - gry MMO

Settlers gra Online
The Settlers Online to darmowa gra przeglądarkowa MMO z naciskiem na ekonomie i cykl poprodukcyjny. Jak i w pozostałych tytułach tej serii przyjdzie nam systematycznie tworzyć i wzmacniać własne królestwo. Dokonamy tego wznosząc nowe budowle i racjonalnie zarządzając zapasami tak aby niczego nie zabrakło naszym poddanym.
         Więcej info     |     Zagraj teraz              

Pozyskiwanie materiałów oraz właściwa ich obróbka towarzyszy nam nieustannie podczas rozgrywki.Konieczna jest również odpowiednia architektura, dokładne rozplanowanie położenia budowli ma duże znaczenie i wpływa na wydajność ekonomiczną. jednak wznoszenie budowli i handel to nie wszystko. Prędzej czy później staniemy oko w oko z wrogo nastawiona armią. W związku z tym podstawowym aspektem jest dbanie o naszych poddanych i zapewnienie im warunków do rozwoju. Gra osadzona w wirtualnym świecie pozwala na wspólna zabawę z innymi graczami, wystarczy tylko dostęp do internetu oraz urządzenie które obsługuje przeglądarkę WWW.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl