Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Home » , , , , » Starcie Avatarów - darmowe MMORPG 3d online w przeglądarce

Starcie Avatarów - darmowe MMORPG 3d online w przeglądarce

http://www.kopalniammo.pl/p/clash-of-avatars-mmorpg-3d-z-gatunku.html
Clash of Avatars – to darmowe MMORPG 3d z widokiem izometrycznym wrzucające w gracza w kolorowy fantastyczny świat pełen niezwykłych bestii i graczy z całego świata szukających przygód i dobrej zabawy. Każdy gracz otrzyma swojego własne awatara którego może ulepszać i walczyć nim z innymi pnąc się po szczeblach rankingu serwera. Jednak ...
       Więcej info     |     Zagraj teraz          ...to tylko wierzchołek tego co czeka nas w tym przegladarkowym MMO. Kilkaset zadań do wykonania, eksploracja świata oraz unikalne artefakty zwiększające zdolności bojowe naszej postaci. Gracz może zostać magiem, wojownikiem lub nekromanta, wybierając swój własny styl walki oraz drzewo rozwoju.

Starcie Avatarów bo tak można tłumaczyć tytuł na nasz ojczysty język, zostało stworzone przez studio AMZGame (znane z takich tytułów jak Liga Aniołów) i od chwili otwarcia serwerów odnosi regularne sukcesu i rozrasta się na cały świat. W obecnej chwili dostępnych jest 9 serwerów ( w tym dwa europejskie), a w najbliższej przyszłości planowane jest otwarcie kolejnych co wskazuje na duże zainteresowanie graczy ta produkcją.

Najważniejszym elementem rozgrywki jest nieustanne rozwijanie i ulepszanie postaci oraz zwierzątek podróżujących razem z avatarem. Wszystko oparte jest na przejrzystej statystyce i atrybutach przekładających się na zdolności postaci. Zaraz po tym gra skupia uwagę na kooperacji z innymi graczami, wspólne rajdy, wykonywanie zadań czy zabawy taneczne to nieodłączny aspekt tej darmowej gry MMO.

Clash of Avatars - Czytaj dalej...

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl