Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

sobota, 10 maja 2014

Home » , , » Game of War Fire Age - darmowe gry na androida

Game of War Fire Age - darmowe gry na androida

http://www.kopalniammo.pl/p/game-of-war-fire-age-gry-mmo-na-androida.html
Game of War: Fire Age - darmowa gra strategiczna na systemy Android oraz iPhone. Wybuduj własne królestwo, odkrywaj nowe tereny i pozyskuj surowce, rosnąc w siłę. Włącz się do rywalizacji z innymi graczami i zostań królem! Negocjuj w sprawach handlowych oraz politycznych. Prowadząca badania nad technologia uzyskasz dostęp do ...
         Więcej info       |     Zagraj teraz          


 ...nowych możliwości. Zadbaj o własną armię i przygotuj ją do walki z wrogiem!Jak zwykle bywa w grach strategicznych rozpoczynamy zabawę od stworzenia niewielkiego miasta bądź osady, które z biegiem czasu i naszych decyzji rośnie w silę. Poza budowaniem kontrolujemy własną postać i rozwijamy zbywając kolejne poziomy i wyposażenie. Za pomocą specjalnych kamieni można ulepszyć broń i inne elementy ekwipunku. Podczas eksploracji świata gry przyjdzie nam spotkać wielkie bestie jak smoki czy cerbery. Są to typowe bossy za pokonanie których dostajemy specjalne przedmioty. Poza tym możemy liczyć na walki z innymi graczami.
Opcje wymian handlowych czy zawieranie sojuszy to nieodłączny elementy gier MMO, których nie zabraknie również i w tej produkcji.
Graficznie nie odbiega on standardowych gier na urządzenia przenośne typu smartfony czy tablety. Wszystko to okraszone przyjemna i wprowadzającą w klimat ścieżkę dźwiękową.
Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl