Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

środa, 14 maja 2014

Home » , » My Free Circus – Zostań dyrektorem własnego wirtualnego cyrku!

My Free Circus – Zostań dyrektorem własnego wirtualnego cyrku!

http://www.kopalniammo.pl/p/my-free-circus-gry-cyrkowe-online.html
My Free Circus to najnowsza darmowa gra MMO na przeglądarki i urządzenia mobilne od studia Upjers, którą wydano w październiku 2016 roku. Jest to swojego rodzaju symulator cyrku i wszystkiego co z nim związane. Wcielając się w rolę głównego dyrektora cyrku, staramy się rozwijać i zarządzać widowisko, tak aby za każdym razem odwiedzało nas...
       Więcej info     |     Zagraj teraz          

...więcej gości którzy wydadzą więcej pieniędzy na naszych stoiskach.
Dzięki zarobionym pieniądzom możemy rozbudować i ulepszać całe zaplecze oraz przygotować więcej atrakcji. Zatrudniając utalentowanych artystów i ściągając egzotyczne zwierzęta z odległych krajów szybko zyskasz na popularności, a zyski pójdą w górę. Sprawdź się również w roli projektanta i farmera, ponieważ każdy nowy dom, stoisko, a nawet drzewko owocowe może stać w wybranym miejscu, przez co każdy z graczy może stworzyć unikalne miejsce wirtualnej rozgrywki.

Pnij się po szczeblach kariery i rankingu serwera, podglądając poczynania innych graczy oraz dobrze się wspólnie bawiąc. Warto podkreślić, że w tej darmowej grze MMO nie doświadczymy przemocy czy agresji, co sprawia, że jest to świetna propozycja dla najmłodszych odbiorców.
My Free Circus działa bez problemu zarówno na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych typu smartphone czy tablet.


Zagraj w My Free Circus

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl