Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

League of Legends potocznie zwany LoL-em – jedna z najlepszych darmowych gier MMO

League of Legends to przedstawiciel darmowych gier z gatunku MOBA, który podbił serca graczy na całym świecie. Wykorzystując sprawdzone rozwiązania oraz doświadczanie z gier strategicznych oraz RPG stworzono produkt, który spełnia oczekiwania graczy.

Gracz zostaje przeniesiony do świata pod nazwą Valoran. Mieszkańcy tej krainy od lat toczyli wojny tracąc przy tym tysiące istnień. Gdy ich cywilizacje stały na skraju przepaści, zawieszono na jakiś czas broń i zebrano radę najbardziej wpływowych istot. Po długich negocjacjach udało się znaleźć rozwiązanie. Postanowiono, że zamiast wysyłać tysiące wojowników można rozwiązywać konflikty za pomocą wyznaczonych do walki kilkoosobowych drużyn. Każde plemię stworzy tytułowe League of Legend w składzie których znajdą się najmężniejsi przedstawiciele konkretnej organizacji i to ich czyny na polu walki będą miały wpływ na losy całej krainy. Wszyscy zaakceptowali takie rozwiązanie, które było jedynym słusznym w obecnej sytuacji.
gry mmo
I w tym momencie wkracza nowy gracz, wybierając jedną z postaci (jest ich ponad 120), ląduje na zamkniętym polu bitwy, gdzie walczy z innymi graczami o honor i chwałę. Zależnie od trybu rozgrywki, drużyny trzy lub pięcio osobowe prześcigając się między sobą w rozwiązaniach taktycznych czy charakterystyką postaci, które samodzielnie stworzyli.

Ilość postaci oraz ich charakterystyka w LoL-u jest bardzo duża. Spotkamy tutaj przeróżne modele od władców zła, mityczne stwory, po nie winne postacie rodem z kreskówek. Każda z nich posiada unikalne zdolności i parametry.
Sterowanie w grze jest łatwe i można je modyfikować wedle potrzeb. Aby nasz bohater się poruszył klikamy w wybrany punkt prawym przyciskiem myszy, za atak podstawowy odpowiada lewy. Wszelkie niezbędne informacje znajdują się w opcjach sterowania (główne menu gry).

widok z góry na grę League of LegendsRozwijanie postaci przypomina znany model z gier RPG. Chodź został on nieco zmodyfikowany na potrzeby League of Legends. Zarabiamy złoto  za każdego pokonanego przeciwnika czy potwora oraz za zniszczenie wrogich punktów (jednostki, budynki itd.) Po uzbieraniu konkretnej kwoty możemy łatwo skorzystać z wbudowanego sklepu i z wielkiego asortymentu przedmiotów wybrać odpowiedni dla siebie. Tworząc unikalną postać należy dostosowywać przedmioty do zaplanowanego stylu walki. Istnieje również system łączenia przedmiotów gdzie łącząc kilka mniej wartościowych otrzymujemy jeden potężny. Umiejętności rozwijane są wraz ze zdobytym doświadczeniem, a to jaki build wybierzemy ma wielkie znaczenie i stanowi klucz do sukcesu w grze. Na mapach znajdziemy również potwory niezależne (sterowane przez komputer) za zabicie których również można zdobyć dodatkowe profity.

Zagraj w LoL-a!

League of Legends wymagania sprzętowe:

minimalne:


Procesor: 2 Ghz
Katra Graficzna: Każda karta graficzna obsługująca DirectX 9.0c
RAM: 512 MB
Miejsce na dysku:2,5 GB
System: XP, Win7, Vista, Win8


zalecane:


Procesor: 3Ghz lub lepszy
Katra graficzna: GeForce 8800 lub AMD Radeon 3870
RAM: 1GB
Miejsce na dysku: 3GB
System: XP, Win7, Vista, Win8


0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl