Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

S.K.I.L.L: Special Force 2 – Gry strzelanki online 3d

Skill to darmowa gra MMO z gatunku strzelanek i akcji. Zostań elitarnym żołnierzem, walczącym z nieprzyjacielem. Kilka trybów rozgrywki, zróżnicowane mapy, szeroki asortyment broni, Polskie community. Gra porównywana do legendy tego gatunku, czyli Counter-Strike. Gra w polskiej wersji językowej.


Special Force 2 przenosi gracza w niebezpieczne realia z którymi zmagają się żołnierze służb specjalnych największych państw. Mowa tutaj o takich organizacjach jak Rosyjski SPECNAZ, Amerykańskie DELTA FORCE czy GAFE, Brytyjski SAS oraz Francuskie GIGN.
Każda z tych organizacji dysponuje własną technologia i bronią, która ma realne odzwierciedlenie. Karabiny szturmowe, maszynowe, pistolety krótkie, snajperki, broń biała (w tym łuki i kusze) oraz granaty to ogólny zarys dostępnych opcji jakie oferuje gra Skill. Ponad to do broni można dobierać dodatkowe elementy np. tłumiki, celowniki, uchwyty zwiększające skuteczność.

Gra nastawiona jest na drużynowe potyczki składające się maksymalnie z 16 graczy podzielonych na dwie drużyny. Gracze wrzuceni na jedną z wcześniej wybranych map rywalizują ze sobą zgodnie z zasadami trybu rozgrywki. Tych obecnie jest pięć:

gry stzelanki mmoBLASTING – zmagania dwóch drużyn atakującej i defensywnej. Zadaniem agresorów jest podłożenie bomby w obozie przeciwnika, który jeżeli do tego dojdzie ma czas na jej rozbrojenie. Jeżeli defensorom się to nie uda, przegrywają mecz. To samo spotyka drużynę w której pierwsi zginą wszyscy zawodnicy. Obowiązuje zasada jednego życia. Każdy kto zginie odrodzi się dopiero po rozpoczęciu nowej rundy.

SINGLE – czyli każdy na każdego, ogólna demolka;) Jeden z najpopularniejszych trybów w każdej grze typu „shooter”. Działamy w pojedynkę, a każda postać którą spotkamy na swojej drodze jest naszym śmiertelnym wrogiem. Za każde zabicie lub asystę otrzymujemy odpowiednią ilość punktów, wygrywa ten kto zdobędzie ich najwięcej w danym czasie.

TEAM DEADMATCH – gracze podzieleni na dwie wrogo nastawione drużyny. Wygrywa ta która zlikwiduje więcej żołnierzy w obozie przeciwnika. Idealny tryb zarówno do gry zespołowej jak i gry w pojedynkę.
darmowe gry mmo
SEIZURE – tryb znany szerszej publiczności jako „przejęcie flagi” W tym przypadku są to tajne informacje . Gracze podzieleni na dwie drużyny. Klasyka: jedna z nich stara się je przejąć druga zaś broni.

PARTY – Dwie przeciwne drużyny zamknięte w szklanych pomieszczeniach, wyposażone tylko w podstawowe pistolety. Pierwszym zadaniem jest wydostanie się z pomieszczeń, do nieco obszerniejszego obszaru, na którym znajdują się w losowych miejscach lepsze rodzaje broni gotowych do wykorzystania. Walka trwa do momentu kiedy zastaną wyeliminowani wszyscy gracze jednej z drużyn.

Autorzy gry Skill : Special Force postanowili, że nie zostawią graczy samych sobie. Wraz z rosnącą popularnością zawodów e-sportowych w których rywalizują gracze z całego globu, przedstawiono możliwość wzięcia udziału w cotygodniowych zawodach drużynowych, a stawką za wygraną są prawdziwe pieniądze! Więcej informacji na ten temat można znaleźć na oficjalnej stronie.

Podsumowując, gra S.K.I.L.L to świetna gra akcji FPP, o czym świadczą liczne komentarze graczy opisujących grę w samy superlatywach, Grafika na zadowalającym poziomie, liczne eventy oraz akcje specjalne. Do tego rywalizacje na arenach e-sportu z konkretnymi nagrodami. Połączenie dobrej zabawy za którą można zdobyć prawdziwe nagrody to marzenie każdego gracza, a kierunek który obrało studio Dragonfly wydaje się być strzałem w dziesiątkę. Jedynym mankamentem jest fakt iż gra jest oparta na modelu free-to play z mikropłatnościami, które na szczęście nie mają znaczącego wpływu na balans rozgrywki.   Zagraj w Skill Special Force 2  Wymagania sprzętowe gry Skill: Special Force 2


  Minimalne:

  Procesor: P4 3.0Ghz
  Pamięć Ram: 1GB

  Karta Graficzna: Geforce 6600 lub lepsza

  Miejsce na dysku: 4 GB

  System operacyjny: XP  Zalecane:

  Procesor: Core2 E6600 lub lepszy

  Pamięć Ram: 2GB

  Karta Graficzna: Geforce 8600GT lub lepsza

  Miejsce na dysku: 6GB

  System operacyjny: XP, Vista, Win7

  Zobacz także gry podobne do Gry S.K.I.L.L:  Smite, NosgothLeague of Legends, Ghost Recon Phantoms, Firefall,

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

  Zagraj w Islandoom

  Bądź na bieżąco:

  Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

  Gry MMO:

  Zagłosuj na nas:

  TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl