Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

sobota, 15 listopada 2014

Home » , , , , » Wizard 101 - I ty możesz zostać czarodziejem! Darmowa gra MMORPG

Wizard 101 - I ty możesz zostać czarodziejem! Darmowa gra MMORPG

http://www.kopalniammo.pl/p/wizard-101.html
Wizard 101 PL – to darmowa gra MMORPG z turowym systemem walki. Motywem przewodnim rozgrywki jest szkolenie młodego magika, doskonalenie umiejętności oraz posiadanego wyposażenia. Interesująca fabuła, przeplatająca się z z pojedynkami w których to używamy potężnej magii ukrytej w kartach żywiołów.
       Więcej info     |     Zagraj teraz          


Tworząc nową postać musimy wybrać profesje i rodzaj żywiołu, który nam  najbardziej odpowiada. W grze Wizard 101 napotkamy na sporo ciekawej zawartości, wykonywanie zadań i walka z przeciwnikami to jedynie wierzchołek góry lodowej. Wiele satysfakcji i dobrej zabawy wnosi do tej darmowej gry MMORPG możliwość tworzenia własnego wyposażenia, hodowla zwierzątka, czy opcja posiadania na własność ogródka i domku.
W grze szybko spotkamy nowych znajomych, którzy chętnie nam pomogą, a nawet zaproszą nas do wspólnej zabawy w gildii.
Wizard 101 nie powinien stanowić problemu nawet dla najmłodszych graczy, prosty i przejrzysty interfejs, miła i pokojowa atmosfera oraz przepiękny, kolorowy świat pełen magii i zagadek czekających na odkrycie.

Gra Wizard 101 powstała w 2008 roku i opiera się na modelu dobrowolnych mikropłatności (free to play). Warto również wspomnieć, że posiada niskie wymagania sprzętowe i powinna działać nawet na naprawdę „wiekowych” komputerach.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl