Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

wtorek, 4 listopada 2014

Home » , , » Flower Knight Girl - przeglądarkowe MMORPG w stylistycie japońskiej mangi i anime

Flower Knight Girl - przeglądarkowe MMORPG w stylistycie japońskiej mangi i anime

http://www.kopalniammo.pl/p/flower-knight-girl.html
Flower Knight Girl - Darmowa gra przegladarkowa online, wzorowana na stylistyce japońskiej mangi oraz anime. Wcielamy się w kapitana 5- osobowej drużyny słodkich dziewczynek szkolonych do walki z królem szkodników i jego kompanią. Podczas wykonywania zadań i eksploracji wirtualnego świata natkniemy się na wiele ciekawostek i ...
       Więcej info     |     Zagraj teraz          


... interesujących przedmiotów, a przede wszystkim podczas walki zdobędziemy złoto oraz niezbędne doświadczenie do rozwoju naszej drużyny. W grze Flower Knight Girl  zastosowano prosty system rozwoju postaci, wzbogacony o możliwość dodawania przedmiotów wzmacniających.

Walka jest statyczna, oparta jest na turowej rozgrywce w której główną rolę odgrywa planowanie i poziom wojowniczek. W tej darmowej grze MMO znajdziemy również możliwość tworzenia i zarządzania własnym ogrodem, łączenie się w społeczności z innymi graczami i miłą niezobowiązującą atmosferę.
Całość okraszona przeciętną szatą graficzną oraz ścieżką dźwiękową, które z całą pewnością nie są głównym atutem tej produkcji. Gra oparta na modelu free to play z opcją dobrowolnych mikropłatności.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl