Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

sobota, 8 listopada 2014

Home » , , , » Miramagia – gry farmerskie online po Polsku

Miramagia – gry farmerskie online po Polsku

http://www.kopalniammo.pl/p/miramagia.html
Miramagia to symulator magicznej farmy, świat pełen tajemniczych zjawisk, alchemii oraz magicznych zaklęć. Jest to darmowa gra MMO na przeglądarki internetowe z elementami rozgrywki RPG w której do wyboru są cztery klasy postaci oraz bogaty wachlarz modyfikacji i usprawnień. Świat gry został podzielony na regiony w których wykonujemy...
         Więcej info     |     Zagraj teraz          

...zadania oraz spotykamy się z innymi graczami, aby porozmawiać, handlować lub rywalizować w różnych dyscyplinach. Poza uprawą roli przyjdzie nam opiekować się własnym smokiem, który wykluł się dopiero z jaja. Miramagia cechuje się świetna oprawą graficzną i dźwiękową, która szybko pozwala się wczuć klimat baśniowej, kolorowej krainy.

Ponad 40 rodzajów roślin, 130 przedmiotów alchemicznych, 500 obiektów oraz 600 ubrań. Różnorodność i nieszablonowa stylistyka w połączeniu z luźną niewymagająca i pozbawioną przemocy rozgrywką to największe atuty tej gry farmerskiej na przeglądarkę.


Za stworzenie gry Miramagia odpowiada niemieckie studio Travian Games, znane z takich tytułów jak: RailNation czy Travian. Gra otrzymała wsparcie w postaci aplikacji na systemy Android.

 Zagraj teraz w Miramagia

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl