Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

środa, 10 września 2014

Home » , , , » Undermaster - Zostań królem podziemnego świata!

Undermaster - Zostań królem podziemnego świata!

http://www.kopalniammo.pl/p/blog-page_79.html
Undermaster – darmowa gra strategiczna na przeglądarkę z elementami gatunku RPG. Uniwersum świata jak i cała rozgrywka odbywa się gdzieś głęboko pod powierzchnią Ziemi, gdzie żyją przedziwne, czasami przerażające istoty. Trole, Gobliny, Koboldy drążą korytarze, tworzą podziemne miasta, rozwijają swoją technologię i gromadzą skarby.
       Więcej info     |     Zagraj teraz          


Jako władca tej nietuzinkowej hordy potworków masz wpływ na ich zachowanie i wykonywane czynności. Dzięki unikalnym zdolnościom swoich podwładnych wybudujesz przejścia, laboratoria, kuchnie czy warsztaty w których będzie można tworzyć przedmioty, handlować nimi, i testować zdobytą wiedzę tajemną. Pod powierzchnią Ziemi panuje tajemnicza atmosfera, którą potęguje podkład dźwiękowy. Na szczęście w grze Undermaster , gracz nie pozostaje osamotniony, ponieważ istnieje możliwość założenia klanu i łącząc wspólnie siły rywalizować o władzę i bogactwo!

Underpaster PL to kolejna produkcja giganta na rynku gier MMO „w oknie” czyli firmy Upjers.com. Znanego z takich tytułów jak My Free Zoo czy My Little Farmies. Cechą wspólna w tym przypadku jest również model free to play (f2p)
Gra dostępna jest w języku Polskim i wymaga darmowej rejestracji (założenie konta).


 Zagraj w Undermaster

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl